تبلیغات
وب سایت مشاوره ی حقوقی و كیفری (شمارهای تماس 09155576958-09157967901-09392804841) - چگونه شک همسرتان را از بین ببرید؟
وب سایت مشاوره ی حقوقی و كیفری (شمارهای تماس 09155576958-09157967901-09392804841)
اهداف ما كسب اعتماد و رضایت و صرفه جویی در وقت تان میباشد.

لینکدونی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

چگونه شک همسرتان را از بین ببرید؟

چرا آقایان حسود می‌شوند ؟ چرا در روابط عاشقانه و یا زناشویی حسادت و بد بینی در بین آقایان به وجود می‌آید ؟
حسادت معمولا یک احساسی است که در بین همه ی افراد بشری کم یا زیاد وجود دارد ، اما‌این حسادت زمانی که .....

چرا آقایان حسود می‌شوند ؟ چرا در روابط عاشقانه و یا زناشویی حسادت و بد بینی در بین آقایان به وجود می‌آید ؟
حسادت معمولا یک احساسی است که در بین همه ی افراد بشری کم یا زیاد وجود دارد ، اما‌این حسادت زمانی که به روابط عاشقانه یا روابط زناشویی نفوذ می‌کند مخرب می‌شود . زیرا در‌این روابط حسادت به بالاترین درجه ی ممکن می‌رسد و باعث می‌شود که روابط گذشته را کاملا از بین ببرد .
 اگر مردتان نسبت به شما حسود شود باعث می‌شود که بر روی روابط شما سخت گیری‌های زیادی را انجام دهد . مثلا اگر مردی شما را نگاه کند او به شدت عصبانی می‌شود و یا ‌اینکه اگر بدون او و به تنهایی از خانه خارج شوید او دائما نگران شماست که با چه شخصی هستید ؟ ‌آیا با آقایان و مردهای دیگر صحبت می‌کنید ؟ به کجا می‌روید ؟ آن قدر به شما زنگ می‌زند و یا هنگام مراجعت به خانه‌اینقدر از شما در‌این رابطه سئوال می‌پرسد که شما را کلافه می‌کند و نمی‌دانید با او و‌این اخلاقش چه کار باید گرد ؟
اگر شما چنین مشکلی را با همسرتان دارید ، به شما توصیه می‌کنیم که‌این مقاله را مطالعه بفرمایید :
 
‌این حسادت از کجا متولد می‌شود و  از کجا به وجود می‌آید ؟
 
فروید ، روان شناس مشهور دنیا معتقد است: ‌این حسادت‌ها ریشه در دوران کودکی شخصی دارد که‌این رفتار را انجام می‌دهد . و اساس‌این رفتار بر دو عامل مهم می‌گردد و آن دو به ترتیب زیر است :
اول : ‌این شخص  هنگامی که کسی را با تمام وجودش دوست دارد و آن شخص همسر او باشد او به صورت ناخودآگاه احساس می‌کند که برای‌این که او را از دست ندهد ، باید خیلی مراقب او باشد تا او را از دست ندهد و یا ‌اینکه مبادا همسر و زنش  بخواهد او را ترک کند .
 
دوم: ‌این است که می‌ترسد نکند او شخصی بهتر را پیدا کند و بخواهد او را ترک کند و به دنبال فردجدیدی برود . و ‌این موضوع در روابط بین زن و شوهر به عنوان یک سم محسوب می‌شود زیرا زمانی که زن و یا شوهر به دیگری اعتماد نداشته باشد و بخواهد او را به هر نحوی و با هر مساله کوچکی زیر سئوال ببرد مسلما ‌این رابطه دوام زیادی پیدا نمی‌کند و زود از هم می‌پاشد . به خصوص اگر فرزندی داشته باشید‌این حسادت و شک اثری صد برابر بدتر پیدا می‌کند زیرا فرزندتان نیز روابط بین شما و همسرتان را می‌بیند و از همان کودکی در ذهن او ریشه می‌کند و او هم که رشد پیدا کند و به سن پدرش برسد ، او هم چنین رفتاری را با همسرش خواهد داشت .
 
احساس حسادت گاهی به حدی می‌رسد که شریک زندگی‌تان را آزار می‌دهید و باعث می‌شوید که او از شما دوری کند و به مرور زمان ، روابطتان تیره تر می‌شود و ممکن است‌ این روابط به طلاق انجام شود .
مطالعات دلیل خاصی را برای ‌این رفتار نشان نمی‌دهد و بیشتر ‌این رفتار را ریشه در دوران کودکی شخص می‌دانند و یا در شرایط و روابط پیچیده اجتماعی که فرد در آن زندگی میکند، مثل محیط کاری و یا محیط زندگی و افرادی که فرد با آنها سر و کار دارد که منجر به احساس ناخوشایند ناامنی در فرد می‌شود و در مواردی ممکن است این احساس به روابط خانوادگی فرد نیز رخنه کند و مشکلات از همین جا شروع می‌شود.
 
اما چطور به این افراد کمک کنیم که او ‌این بحران را پشت سر بگذارد و به حالت اولیه خود باز گردد باید چه کار کرد ؟
 
1. در وحله ی اول ما به شما توصیه می‌کنیم ، که زمان‌هایی و هم چنین موقعیت‌هایی که همسرتان‌این احساس را پیدا می‌کند و نسبت به شما حسادت می‌ورزد را یادداشت کنید و‌ این زمان‌ها را با هم مقایسه کنید و رفتار‌های خودتان را نسبت به او بسنجید و هم چنین شدت حسادت او نسبت به خودتان را یادداشت کنید و سعی کنید رفتار‌های را که انجام می‌دادید را ترک کنید تا حساسیت شوهرتان کمتر شود و تا ‌این موضوع به مرور زمان از بین برود .
 
 
2. با شوهرتان در آرامش و زمانی که هر دوی شما آسوده خاطر هستید و بدون هیج گونه دعوایی به صحبت بشینید و به او اجازه دهید تا علت‌این موضوع را برای شما توضیح دهد و به شما بگوید چرا حسود شده است و  چرا رفتارش با شما‌این گونه شده است . با دقت به صحبت‌های و شک‌های که او مطرح می‌سازد گوش دهید و سعی کنید او را درک کنید و نه‌این که با او به خاطر صحبت‌های که می‌گوید و ادعا‌هایی که دارد  دعوا کنید . به خاطر داشته باشید شما می‌خواهید ‌این موضوع را حل کنید و نه ‌این که به‌این موضوع دامن بزنید . شما با ‌این کارتان و عمل تان به او ثابت می‌کنید که او را دوست دارید و نمی‌خواهید از او دور شوید و یا‌اینکه به دنبال شخص دیکری بروید و او نیز از‌این موضوع اطمینان خاطر پیدا می‌کند و خیالش از طرف شما آسوده می‌شود . و‌این اطمینان باعث می‌شود که مشکلات آتی شما حل شود . و هم چنین از مشکلات جدیدی که پیش خواهد آمد جلوگیری می‌کنید . و مسلما شما هم از یک سری از رفتار‌های او ناراحت می‌شوید ،همان طور که علت رفتارهایش را از او می‌پرسید برای او هم توضیح دهید که رفتار‌های که با شما دارد برایتان غیر قابل تحمل است .
همسرتان را با اشخاص و افرادی که با آنها  در ارتباط هستید آشنا سازید تا او اطمینانش به شما جلب شود .
 
اما یک موضوع مهم مطرح است و آن ‌این است که حواستان باشد در دام نیفتید ؟
 
منظور چیست؟ یعنی برای‌ این که زندگی خود را بخواهید نجات دهید مرتکب اعمالی می‌شوید و بدون ‌اینکه متوجه شوید در دام‌هایی می‌افتید که زندگی شما را تلخ تر می‌کند .
 
منظور از دام چندین موردی است که در زیر برای شما آنها را به صورت فهرست برایتان شرح دادیم وار آورده‌ایم :
 
1. سعی نکنید رفتار و شیوه‌ی اخلاق و خلق و خوی کلی خود را به خاطر او عوض کنید ، زیرا برای او مسلم می‌شود که کاری را در سابق انجام می‌داده‌اید اشتباه و شک و حسادت او به شما صحیح بوده است و‌این حساسیت‌ها و شک‌ها بیشتر می‌شود ، زیرا در مواردی چنین افرادی که به بقیه شک دارند دچار یک بیماری هستند (البته  وجود بیماری باید توسط روانشناس  تایید شود و گاهی چنین مواردی با همکاری شما رفع شده و جای نگرانی ندارد) و با‌ این کار شما بیماری آنها تشدید می‌شود . نه خود را عوض کنید و نه به رفتارتان دامن بزنید ، بهترین راه حل همان است که در بالا متذکر شدیم و‌این راه حل را کامل شرح دادیم .
 
2. هیچ گاه به شوهرتان که‌این اخلاق را دارد دروغ نگویید ، زیرا با دروغ گفتنتان به او ، حساسیت او را بیشتر می‌کنید ، اگر با همکاران خود به خرید رفته اید و بیرون نهار میخورید و زمانی را دوست دارید با دوستان قدیمی تان بگذرانید ، لزومی ندارد به او دروغ گویید ، پس هیچ گاه سعی نکنید با رفتارتان و یا مخفی کردن کارهایتان ، او را بیشتر مشکوک کنید . به او حقیقت را بگویید  اجازه دهید  شوهرتان‌ همه این موضوعات را بداند . کسی نمی‌تواند خوشبختی را از شما بگیرد همانطور که کسی نمی‌تواند خوشبختی را به شما هدیه دهد ، پس سعی کنید عصبانیت ، خشونت ، و …. را از خود دور کنید و با شوهرتان رفتار مناسبی داشته باشید تا او بتواند‌این رفتارش را ترک کند .
 
برای‌این که مشکلتان هر چه زود تر حل شود آخرین توصیه‌ای که برای شما داریم‌این است که بهتر است نزد یک روانشناس بروید و با توصیه‌های او پیش بروید زیرا مسلما هر زنی زندگی خود را دوست دارد و نمی‌خواهد زندگی زناشویی اش از هم بپاشد بخصوص اگر که شما  فرزندی داشته باشید.

How can you heal an Achilles tendonitis fast?
سه شنبه 17 مرداد 1396 02:52 ق.ظ
I blog frequently and I truly appreciate your content.
This great article has really peaked my interest. I'm going to bookmark your website and keep checking for new details
about once per week. I subscribed to your RSS feed too.
What do you do for a sore Achilles tendon?
جمعه 13 مرداد 1396 06:49 ب.ظ
Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon everyday.
It will always be interesting to read content from other
writers and use a little something from their web sites.
http://xiomaracusson.jigsy.com
جمعه 13 مرداد 1396 01:05 ب.ظ
Very great post. I simply stumbled upon your weblog and wanted to mention that I have really loved surfing
around your weblog posts. After all I'll be subscribing on your rss feed and I'm hoping you write once more very soon!
manicure
پنجشنبه 17 فروردین 1396 04:14 ق.ظ
Heya i'm for the primary time here. I found this board
and I find It really helpful & it helped me out a lot.
I'm hoping to offer one thing back and help others such as you helped me.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

شما میتوانید از طریق شمارهای مربوطه در این وب سایت هرگونه مشاوره ی حقوقی وكیفری لازمه را كسب نمایید در صورت نیاز شما كلیه شكایت ها و دادخواست ها و لوایح حقوقی مورد نیاز تنظیم و از طریق ایمیل یا فكس به آدرس شما ارسال میگردد.
مدیر وبلاگ : moshaveranlaw

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان